Bilinmeyen Yaratık ve BOSS Yerleri[Unknown Monster and Boss Locations]

'Başlangıç Yardımcısı [Beginner Helper]' forumunda Admin tarafından 15 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Administrator Site Yetkilisi

  Oyun tamamen eski haritalar üzerine kurulu bir yapıda olduğu için oyun içerisindeki Breth ve Piana haritaları olsun, Eski Colony Zone yaratık düzeni olsun birçok bilinmeyen slot ve bazı Boss yerleri mevcut. Bu konuda daha rahat nasıl bu yaratıkların yerlerini buluruz bundan bahsedeceğim.

  Öncelikle Bilmediğimiz birçok yaratığın direkt olarak yanına bizleri ışınlayabilecek olan Breth ve Piana haritalarında Towndaki Gate'nin karşısında 4'er adet NPC bulunmaktadır. Bu NPC lerin isimleri hangi slotlara direkt erişim sağlayabileceğiniz hakkında sizlere bilgi vermektedir. Aşağıdaki görselden bu NPC ler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

  [​IMG]

  Bir diğer yol ise oyun içerisindeki haritayı kullanmak. Klavyemizden "M" tuşuna basarak açtığımız bu haritanın sağ üst köşesinde NPC ve Yaratık adı seçme kısmı bulunmaktadır. Bu bölgeden ister Boss'ların istersek te bilmediğimiz bazı yaratıkların yerlerini bulabiliriz. Boss olarak tanımladığımız Attila, Javana, Hyde gibi yaratıklar listenin en altına eklenerek sizler için bulunması kolay hale getirilmiştir.

  [​IMG]

Bu Sayfayı Paylaş