Boss War Event

'Etkinlikler [Events]' forumunda Admin tarafından 17 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Administrator Site Yetkilisi

  MaxiKO oyun sunucumuza özel olan bu event ve haritası içerisinde eğlence dolu anlar sizleri bekliyor olacak.

  Event başlamadan 10 dakika önce duyurular geçmeye başlar ve bu event için herhangi bir kayıt işlemine gerek yoktur. Event başladığında ise Colony Zone haritası kapanır ve artık Moradon Gate üzerinde Boss War Event adlı yeni bir geçiş alanı oluşur. Gateleri kullanarak event bölgesine geçebilirsiniz. Geçiş için üzerinizde 17.000 coins ve en az 1 Npoint (NP) bulunmalıdır.

  Event alanında her iki ırk biri birleri ile savaşarak en fazla oyuncuyu öldirmek için yarışır. Burada amaç en fazla NP yi kasmak değil en fazla oyuncuyu öldürmektir. Eventi en fazla oyuncu öldüren ilk 10 kişi kazanmış olacaktır. Ancak bu event süresinde sadece ilk 10 değil herkes birşeyler elde edebilir.

  Evente katılan herkes Bowl bölgesinde bulunan onlarca farklı Boss'u keserek değerli eşyalar elde edebileceklerdir. Event süresi içerisinde 2 defa çıkan bu Boss lar dışında haritanın kenarlarında bulunan kardan adamları da keserek Buss, Coin, Chitin, Glave, Mirage Dagger, Iron Bow, Elixer Staff vb. eşyaları da farmlayabilirsiniz.

  Event Ödülleri: En fazla Kill alan ilk 10 kişiye 250 Knight Cash ve 180 Dakikalık 1500 HP Scroll

  Event videosunu ve haritanın görselini aşağıda bulabilirsiniz.

  [​IMG]

Bu Sayfayı Paylaş