Exp - Farm - Item Görevleri [Exp - Farm and Item Quests]

'Görevler [Quests]' forumunda Admin tarafından 18 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Administrator Site Yetkilisi

  Oyunumuzda oyuncularımızın daha rahat seviye ilerlemesini ve bu sırada da hem para olarak hem de bazı eşyalar olarak bir takım kolaylıklar sağlanması adına bir takım görevler vardır. Bu görevler ve bulundukları Bölgeler aşağıda belirtilmiştir.

  Moradon Görevleri: Bu görevler oyuna ilk başladığınızda Guard Patrick adlı Moradon Town bölgesinde bulunan NPC den elde edebileceğiniz görevlerdir. Sizlerin düşük seviyelerden kurtulmanıza yarayacak Exp, Coin ve Bazı Scrolları hediye olarak veren bu görevleri ilk aşamada kesinlikle yapmanız tavsiye olunur.
  [​IMG]

  [​IMG]
  Breth & Piana Görevleri: Öncelikle bu bölgelerde bulunan görevlere gelmeden kesinlikle Moradon bölgesindeki görevleri bitirmelisiniz. Breth ve Piana bölgesinde toplamda 3 farklı görevci bulunmaktadır. Tüm görev NPC leri town bölgesindeki Gate'in yanında yer almaktadır.
  Bu Görev NPC lerinden ilki sizlere belirli yaratıklardan istenilen sayıda kesmeniz halinde Exp ve Coin verecek olan NPC dir.
  2. Görev NPC si ise sizlere başlangıçta daha rahat exp kasmanızı ve farm yapmanızı sağlayacak olan bir takım silahlar veren görev NPC sidir.
  3. Görev NPC si ise bazı yaratıkların içerisinden çıkan materyalleri istenilen sayıda toplayarak Exp ve Coin elde edebileceğiniz görev NPC'sidir.

  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]

  Eslant Görevleri: Eslant bölgesinde sadece 70 Quest silah görevi bulunmaktadır. Bunun haricinde başka bir görev yoktur.

  Colony Zone Görevleri: Oyunda en iyi Exp ve Farm slotları ile birlikte Exp ve Farm görevlerini içerisinde barındıran bölge Colony Zone haritasıdır. Burada her iki Irk'ın town bölgesinde yer alan Görev NPC'si içerisinde farklı tarzda görevler bulunmaktadır. Bu görevler genelde istenilen bir veya birden fazla yaratıktan belirli bir sayı kadar kestiğinizde sizlere Exp, Coin ve bazı özel hediyeler veren görevlerdir. Bunların yanı sıra 72 level olduğunuzda açılacak olan 2. Quest silah görevi de bu NPC de yer almaktadır. Ayrıca Colony Zone ve diğer PK alanlarında düşman öldürerek elde ettiğiniz Kill Goblet eşyalarını da bu NPC den kırdırarak ekstra hediyelere ulaşabilirsiniz.

  [​IMG]

  [​IMG]

Bu Sayfayı Paylaş