Hangi Slotlarda Item Farmı Yapılır? [Best Farm Slots for Items?]

'Başlangıç Yardımcısı [Beginner Helper]' forumunda Admin tarafından 15 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Administrator Site Yetkilisi

  Oyun içerisindeki tüm yaratıkların drop bilgisini burada paylaşmaya niyetimiz yok, zaten bu bilgilere sizler forumdaki bir başka konumuz olan drop arama bölümünden ulaşabilirsiniz. Bu konuda basitçe belirli itemler nerelerden elde edilir onları öğreneceğiz.

  İlk olarak Item farmı için Breth ve Pianayı tercih ediyorsanız bu bölgedeki farm limitiniz Full Plate set, Cleaver, Destroyer, Bardish, Iron Crossbow gibi eşyalar ile sınırlı kalacaktır. Bu tarz eşyaları ise hemen hemen her yaratıktan temin etmeniz mümkündür. Oransal olarak en rahat çıkartabileceğiniz yaratıklar ise sırasıyla Uruk türleri, Skeletonlar ve Smildon ailesi olarak listelenebilir.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Colony Zone bölgesinde farm yapmak isteyenler için ise yelpaze bir hayli geniş ve bir o kadar da kaliteli Itemlerden oluşuyor.

  Oyunun en iyi 2. zırhı olan Chitin türleri için Golem ailesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca çok düşük oranda Golem ailesinden Iron Bow drobu da elde edebilirsiniz.

  [​IMG]

  Warriorlar için Glave itemi raptordan önceki son çıkış olduğu için Trol ailesi de Glave drobu için Colony Zone bölgesinde ziyaret edebileceğiniz Slotlar arasında yer alır.

  [​IMG]

  Myko ya da direkt Knight Online ile özleşen Harpy Mirage Dagger ikilisini de es geçmiyoruz. Özellikle Colony Zone bölgesinde diğer alanlara göre daha yüksek drop oranları ile Mirage Dagger itemi kasabilirsiniz.

  [​IMG]

  High Class item denildiğinde akla gelen Iron Impact, Raptor, Shard gibi eşyaları özellikle Dark Mare türünden elde etmeniz mümkündür. Bunun dışında hem fırsatçıyım hem de şanslıyım diyorsanız Orc Bandit köylerini ziyaret ederek Orc Bandit Officier'ler içerisinden de bu değerli silahları çıkartabilirsiniz.

  [​IMG]

  [​IMG]


  Oyunumuzda mevcut olan Exeptional itemler bilindiği üzere normalinden +2 daha fazla atak gücüne sahiptir. Bu eşyaları ise yine Colony Zone bölgesinde yer alan Dark Knight ve Evil Wizard yaratıklarından elde edebilirsiniz.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Oyunumuza özgü bir zırh olan Black ve Red Chitin armorları ise sadece Colony Zone bölgesinde 2 farklı yaratıktan çıkarttığınız materyaller ile oluşturmanız mümkündür. Bu yaratıklar Black & Red adlı özel monsterler ve Dark Mare'lerdir.

  [​IMG]

  [​IMG]

  Son olarak Priestler için Myko serverlerde hayat kurtaran anti defans kalkan droplarını ise Colony Zone bölgesinde yer alan Apostle, Harpy, Trol, Golem gibi birçok yratıktan temin etmeniz mümkündür.

  [​IMG]

  [​IMG]

Bu Sayfayı Paylaş