Hangi Slotlarda Para Farmı Yapılır? [Best Farm Slots for Coins?]

'Başlangıç Yardımcısı [Beginner Helper]' forumunda Admin tarafından 15 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Administrator Site Yetkilisi

  Oyun içerisinde bazıları riskli bölgelerde ve yüksek getirili, bazıları ise afk bırakabileceğiniz ve biraz daha düşük getirisi olan Coin farm slotlarından bahsedeceğim.

  Breth(Karus) - Piana (Human) Bölgesi BUS ve Coin farm slotları:
  Bu bölgelerdeki slotlar Colony zone bölgesine göre %50 daha az Exp, Coin ve Drop içerse de afk bırakacak karakterler için hatrı sayılır bir farm yeri olarak gösterilebilir.
  Coin Farmı olarak ele aldığımızda Goblin bölgeleri en cazip alanlardandır. Tüm goblin çeşitlerinden yüksek miktarda coin çıkamaktadır. Öyle ki bu çıkan miktarları Premium, Coins arttırıcı Scroll ve Peri ile desteklenildiğinde bir yaratıktan 50.000 coins üzerine çıkabilecek bir miktar elde edilmesi mümkündür.

  [​IMG]

  BUS ya da değerli scroll çıkartıp pazarda ya da direkt olarak NPC satışı olarak tercih edilebilecek farm slotları ise Breth ve Piana bölgesindeki Uruk Hai ve Uruk Blade slotlarıdır. Düşük oranda BUS türlerinden atsa da bu slotlarda karakterlerinizi Genie ye bırakarak gün boyunda rahat bir farm olanağı yakalayabilirsiniz.

  [​IMG]

  Colony Zone Bölgesi Coin ve BUS farmı slotları:
  Bu bölge Pk alanı olmasından dolayı risk barındırsa da kısa sürede getirisi yüksek farmların yapılabildiği bir alandır.

  Coin farmı olarak Cardinal ve Lamia türleri içerisinden çıkan özel materyalleri NPC lere satarak yüksek miktarda coin elde edebilirsiniz.

  [​IMG]

  [​IMG]

  BUS farmı için ise hızlı kesilmesi ve mevcut görevlerinden de BUS ödülü gelmesi itibari ile en cazip yaratıklar Blood Seeker ve Beast slotlarıdır. Bunun dışında kolay kesilen ve BUS ve türevlerini barındıran Cardinal, Baron ve Treant - Ancient slotları da BUS farmı için tercih edilebilecek slotlar arasındadır.

  [​IMG]

  [​IMG]

Bu Sayfayı Paylaş