Juraid Mountain

'Etkinlikler [Events]' forumunda Admin tarafından 17 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Administrator Site Yetkilisi

  USKO da bulunan ve MaxiKO ekibi olarak MyKO için daha uygun hale getirerek sizlere daha eğlenceli bir ortam sunduğumuz bu eventin kısaca içeriği ve ödülleri şu şekildedir:

  Event saat igeldiğinde Oyun içerisinde duyuru geçilerek sizlere Moradon Gate yanında bulunan NPC lerden kaydolmanız için toplam 10 dakika süre verilir. Kayıt olmak için ön koşul 60+ level olmanızdır. Event kaydınızı gerçekleştirdikten sonra geri sayım sayacı ekranda belirir ve toplam evente katılan human ve karus oyuncu sayıları da sizlere anlık olarak sunulur.

  10 dakika sonrasında event içerisine partyler job oranına göre otomatik 8 er kişilik oluşturulur. Harita da kendi bölgenizde bulunan 4 adet yaratığı kestiğinizde farklı 4 adet yaratık otomatik olarak çıkmaktadır. Bu şekilde toplam 3 farklı yaratıktan 4 er tane keserek eventin ilk kısmını tamamlayabilirsiniz. Bu 12 yaratığı kesmeden önce ne orta kısımda bulunan Deva Bird adlı yaratığa ne de Karşı Irk oyuncularına atak yapmazsınız. Bunun dışında eğer 12 adet yaratığı kestiyseniz artık haritanın ortasında bulunan Deva Bird adlı yaratığı kesmeye koyulabilirsiniz. Ayrıca yine haritanın ortasına gelen düşmanları da öldürme yetkisine sahip olursunuz.

  Haritanın orta bölümü hariç diğer kısımlarında karşı Irk oyuncularına saldıramazsınız. Her Irk için kendi bölgeleri güvenli bölge olarak düzenlenmiş ve bu alanlarda düşmanlarına saldırabilirken düşmanları güvenli bölge sahibi Irk a saldıramamaktadır. (Bi-Frost zonesindeki town bölgeleri gibi düşünebilirsiniz, ya da savaşlarda karşı Irk baskınlarında Lunar Valleydeki güvenli alan gibi.)

  Eventi 2 farklı biçimde kazanma şansınız vardır. Bunlardan ilki:
  Ortadaki Deva Bird adlı yaratığı keserek event geri sayımının bitmesini beklemeden kazanabilirsiniz. (Burada dikkat edilmesigereken durum Deva yaratığına karşı Irk'ın son anda KS atıp son vuruşu almamasıdır. Yani Deva Bird adlı yaratığa son vuruşu kim yaparsa eventi o kazanır.)

  Diğer yol ise Deva'yı kesmek yerine karışı Irk ile mücadele edip sayısal üstünlük kurarak kazanmaktır. Bu durumda eventin kedi süresinin bitmesini beklemeniz gerekmektedir.

  Skor olarak geride dahi olunsa Deva'yı kesmek eventi kazanmanızı sağlar.

  Event içeriğine ilişki video ve Event haritasını gösteren görseli aşağıda bulabilirsiniz.

  [​IMG]

Bu Sayfayı Paylaş