Knıght Online Ws Trolleme :) LaCeRxPR

'Resim & Video Paylaşım [Movie - Picture Share]' forumunda lacer34 tarafından 23 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

1. lacer34

lacer34 New Member

PvP server da GM den de izin alınarak Maradon arenada ws atan arkadaşlara dışarıda 720 heal attım çoğu zaman anlamadılar yada anlayanlar belli etmedi vs yi benim sayemde kazandı kimisi 5 defa heal atmama rağmen kaybetti kimisi de anladı ve ws yi kestiler. Ben bunu ne zaman yapsam çok eğleniyorum çünkü aşağıdaki konuşmaları okuyorum kimisi tbl kapat diyor rakibine kimisi o nasıl araya can potu atıyosun diyor kimileri iddaasına ws atıyor sonra olay cıkıyor hep kestim seni iddaa olunca ne oldu diyor pedalsın macrosun kapat gel diyenler ve daha neler neler :) 720 healin efekti minöre benzediği için asaslar da anlaşılması zor oluyor ve hemen bitecek bir ws yi dakikalar ca uzattığım olmuştur :) Usko da denedim lakin orada cabuk anlıyorlar yada ws kesiyorlar hemen altdan yazıyorlar Pvp de insanlar daha çok hırslı kanıtlama peşindeler ve belli olmadıysa kendisi anlasa dahi söylemiyor diye düşünüyorum yada gercekden anlamıyor olabilir mi ? :))

2. Admin

Admin Administrator Site Yetkilisi

:)
    lacer34 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş