Level Kasma Rehberi [Level Gain Guide]

'Başlangıç Yardımcısı [Beginner Helper]' forumunda Admin tarafından 15 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

 1. Admin

  Admin Administrator Site Yetkilisi

  1-40 Level Arası : Oyuna ilk başladığınızda 1 levelden yaklaşık 40 level e kadar sizleri rahatça ilerletebilecek olan ve bunu yaparken de sizlere hem coin, hem de bazı gelişim scrollları veren Moradon Bölgesindeki yaklaşık 10 adet görevi yapmalısınız. Bu görevler aşağıdaki NPC de listelenmiştir. NPC moradon Town bölgesinde bulunmaktadır.

  [​IMG]

  [​IMG]


  40 - 45 Level Arası : 40 Level olduktan sonra yani Moradon görevleri bittikten sonra ilk olarak yapmanız gereken Breth(Karus) ve Piana(Human) bölgelerinde yer alan başlangıç silahlarını sizlere veren görevleri yapmak olmalıdır. Görev NPC si aşağıda gösterilmiştir.

  [​IMG]

  Başlangıç silahlarını aldıktan sonra tavsiyemiz en az 45 level e kadar bu bölgede yer alan ve aşağıda resimde gösterilen görevler üzerinden ilerlemeniz olacaktır.

  [​IMG]

  [​IMG]

  45 ve üstü Leveller için: Bu levelden sonra hem daha hızlı kasabilmek hem de Exp ile birlikte Item, Bus, Coin vb. farmı yapabilmek adına Colony Zone bölgesinde aşağıdaki görsellerde gösterilen görevler üzerinden ilerlemenizi öneririz. Ancak bazı durumlarda kişi her an tehlikenin oluşabileceği ve slotlarda rahatlıkla Afk olarak bırakamadığı Colony Zone bölgesinde kasmak istemeye bilir. Bu durumlarda Bir üstte yer alan Breth ve Piana bölgesindeki görevleri serverimize ait Ücretsiz Genie özelliğini kullanarak sakin ama yavaş bir level kasma sürecini tercih edebilirler.

  [​IMG]

  [​IMG]

Bu Sayfayı Paylaş