Oyun Kuralları

'Oyuniçi Uyulması Gereken Kurallar ve Cezalar' forumunda Admin tarafından 26 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
 1. Admin

  Admin Administrator Site Yetkilisi

  Oyun içerisinde aşağıdaki davranışları gerçekleştirenler belirtilen cezai yaptırımlarla karşılaşacaklardır.

  Tüm oyuncular kendi karakterlerinin hesap güvenliğinden sorumludur. Çalınma, soyulma vs. gibi durumlarda eğer sunucu taraflı bir zaafiyet yoksa herhangi bir destek verilmeyecektir. Bu yüzden mutlaka eşyalarınızı kilitleyin ve şifrenizi eski oynadığınız sunuculardan farklı oluşturarak kimseyle paylaşmayın.

  Oyun içerisinde TL ile item, Gold Bar satışı yasaktır. Oyun içerisinde bu tarz söylemlerde bulunan kişiler ilk seferinde 1 günlük Mute ile cezalandırılacak ve devam etmesi durumunda ise oyundan uzaklaştırılacaktır. TL ile alışveriş işlemleri için sadece forum sitemizdeki ilgili bölüm olan Pazar Alanı kategorisini kullanmalısınız. Bu alışverişlerde yaşanacak herhangi bir sorunda oyun yöneticileri destek vermeyecektir. Bunu dikkate alarak alışverişlerinizi gerçekleştiriniz.

  Oyun içerisinde kişiye edilen hakaretlerde bir cezai yaptırım uygulanmayacaktır. Ancak kişinin aile değerlerine, ülke bütünlüğüne ya da dini ögelere yapılan ağır ve tahrik edici hakaretler ilk seferinde 3 saat, 2. sefer tekrarlanmasında 1 gün ve 3. defa da tekrarlanır ise 1 haftalık Mute atılacaktır.

  Oyun içerisinde kullanılan her türlü hile, dupe veya bug kişi veya kişiler süresiz olarak oyundan uzaklaştırılacaktır.

  Oyun içerisinde Slotlara yaratık çekmek, Slotlarda KS atmak vs. gibi aktiviteler için herhangi bir cezai yaptırım uygulanmayacaktır.
  Son düzenleme: 29 Temmuz 2018
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş